ak nechcete čakať týždne na záujemcov o kúpu vašej nehnuteľnosti

Každý domov si vážime ako, keby bol náš vlastný a radi vystihneme jeho ducha, aby sme ho mohli sprostredkovať mnohým ľuďom a potencionálnym záujemcom. Pokiaľ sa im na prvý pohľad nehnuteľnosť zapáči, máte polovicu práce hotovú, pretože ak ich uchvátila fotografia, budú sa s vami chcieť stretnúť a ohmatať si nehnuteľnosť aj v skutočnosti.

Fotografia je nástrojom, ktorý potencionálnym klientom sprostredkuje zážitok s priestoru. Dobrá fotografia odlíši váš inzerát od toho ďalšieho.


do fotiek vložíme všetko

Chceme, aby fotografia každého priestoru rozvinula jeho plný potenciál. Strávime čas hľadaním vhodného uhla, pohneme s nábytkom ak to bude potrebné a spracujeme fotografie, tak ako by sa jednalo o fotenie pre magazín. Použitím osvetľovacích a retušovacích techník, oživíme váš priestor tak, že ukáže svoje najlepšie stránky.


čo očakávať pri fotení domu na predaj

Nakoľko je každé fotenie iné, každá práca začína s prehliadkou priestorov, aby sme vytvorili plán, ktorý nám umožní naplánovať si fotenie efektívne. Budeme sledovať pohyb slnka okolo domu a pracovať s jeho svetlom, tak aby sme vytvorili najlepšiu svetelnú scénu, ktorá zvýrazní dom a jeho súčasti. Prediskutujeme s vami, s klientom, vaše nápady a myšlienky, ktoré upriamia našu pozornosť na najlepšie časti domu a pomôžu nám lepšie zachytiť jeho atmosféru. Ak niektorú časť domu milujete a veríte, že dom odlišuje od ostatných, tieto informácie nám prosím povedzte, aby sme im dali zvláštnu pozornosť.

Pri zákazkach vyšších ako 500€, s nami príde aj asistent, ktorý nám pomôže pripraviť každú izbu individuálne.

post produkcia

Fotografie sú zväčša upravované a nahrané na web do súkromnej galérie do jedného týždňa od fotenia. Po prehliadnutí budete môcť dať spätnú reakciu a dať nám vedieť, čo by ste chceli dodatočne upraviť pred finálnym odovzdaním. Jedno kolo revízii-retuší je v cene každej fotografie. Ak nám dáte vedieť dopredu o nejakých drobnostiach, ktoré by ste chceli odstrániť nebude to problém.

Všetkým klientom poskytujeme finálne fotografie v najvyššom rozlíšení skrz digitálny download. Môžete s tými súbormi robiť čo chcete, okrem ich predaja. Máme to radi jednoduché, žiadne komplikované licenčné podmienky vám nebudeme dávať podpisovať. Ak by ste chceli vytvoriť z fotografií brožúru pre seba na pamiatku, alebo na propagáciu vášho domu dajte nám to vedieť pri objednaní fotenia a my to už zariadime.

vytvorenie webu pre váš dom

Radi by sme zobrazili váš dom v najlepšom svetle. Realitné servery, ale väčšinou nedokážu prerozprávať príbeh domu a dodať mu to teplo domova – zmenšené obrázky, blikajúce reklamy rušia pôžitok z prezerania.

Vieme vám zabezpečiť vytvorenie webu pre dom na mieru. Webu, ktorý rozvinie jeho príbeh s kvalitnými veľkými fotografiami. Takáto prezentácia sa dostane rýchlejšie k potencionálnemu kupcovi, pretože ľudia milujú čítať o príbehoch domov a zdieľať to medzi svojimi známymi. Pokiaľ by ste chceli vytvoriť web, dajte nám vedieť pri objednaní fotenia, aby sme ho doručili v čo najrýchlejšom čase.

Fotografovanie nehnuteľností

25€ // 1 fotografia

Minimálne 4 fotografie na jeden objekt. Odporúčame 2 fotografie na jednu miestnosť.

Doprava

0.2€ // km

Web

170€

Fotografia domu pri západe slnka

130€

Ak máte záujem, zadajte svoj email nižšie a my sa vám ozveme.