Klesá IKEI predajnosť vankúšov?

5.5 // Bac et Tab

Vyzerá to akokeby samotná IKEA potrebovala pozdvihnúť predajnosť vankúšov. Podobne ako oooch, predstavuje toto kreslo multifunkčný kus nábytku. Prakticky je to bedňa do ktorej môžete nahádzať všetky vankúše, mäkké mopslíky a poctiť svojím nemenej mäkkým zadkom. Jednoduché na výrobu, polčas rozpadu až až.

via: pan-dan

2 comments

  1. Jednoduché a na oko veľmi pekné, akurát, že určite desne nepohodlné, pretože vankúše vytvoria nerovnú plochu, ktorá by pri sedení, teda aspoň mne určite, liezla na nervy. Najmä v tom menšom type. A to, že je ooooch kreslo multifunkčný kus nábytku chápem, ale čo je multifunkčné na tomto? Pod predponou multi si predstavujem naozaj “mnoho”.
    Ooooch kreslo je jednoznačne multifunkčnejšie a s týmto by som ho ani neporovnávala. To akoby si porovnával dvadsaťročnú ženu s desaťročnou srajdou. Spoločné by mali asi iba pohlavie, teda rovnako ako tieto nábytky majú iba to, že sú obidve kreslá :).
    Amen.

  2. Hej, áno viem, že sa ti to nemusí páčiť. Ako prevedenie to nie je nič moc, napríklad hranaté okraje, môžu byť aj celkom nebezpečné, ale myšlienka je podstatnejšia. To, že došlo k dekonštruovaniu celej pohovky a zostala z nej iba kostra, takže vylepšenie pohodlia je na tebe. Ako jasné, je tam potreba vylepšiť konštrukciu – prečo je v 90 stupňových uhloch, keď tak nesedíme, prečo má celkom veľké diery, vysoké operadlá na ruku a podobne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*