Izba no.1

tototu by tototu // Izba no.1

tak. Presťahovali sme sa. Vytvorili sme osobný rekord a zbalili sme si všetky sakipaki za 2h45m. To zahŕňalo aj rozmontovanie postele a rozmotanie skrytého káblového chaosu. A ako sme si do predsavzatí zaniesli nafotenie izby a jej zverejnenie, tak tu to máte. Všetko čo na videu uvidíte je diy, dočista, dočista.

V blízkom období popíšeme bližšie čo to za posteľ (sklápa sa a má knižnicu ci jeho), stôl (a predsa sa točí) a stolík (zrekonšturovaný TON) ste mohli vidieť.

Vo videu ešte účinkovala skriňa z produkcie nášho dobrého tatka, ktorej sme akurát novú fasádu dali, škaredá pomaľovaná kancelárska stolička, vypimpovaná klietka s externým domčekom našich nedávno zosnulých potk, diy ring flash difuzér, post-it invader a izolepa na podlahe a dverách.

Toľko sme tam toho porobili, že ako najrozumnejšie riešenie nám prišlo presťahovať sa do lepšieho. Lepšie znamená takmer squat s takmer neobmedzenou možnosťou rekonštrukcie. Ale to bude na inú sériu článkov, už čoskoro vo vašich notebookových stánkoch.

Total
14
Shares

12 comments

 1. Hmmm, PARÁÁÁÁDA! Promyšlené opravdu do posledního detailu. Ještě se podívejte do guinesovky, třeba jste trhli stěhovací rekord….Mějte tototuťáci Čára .)

  1. Premyslené to vcelku bolo, len do toho posledného detailu nie, keďže náš spôsob výroby je taký že niečo vyrobíme a potom látame, plátame aby to vyhovelo našim požiadavkám.

   Snáď sa niekedy k tomu poslednému detailu dopracujeme už hneď na začiatku a bude to osožné aj pre iných. Lebo ináč sa učiť nevieme, lež na vlastných chybách.

  1. bolo to vymyslené tak aby tam bol ľahšie udržateľný poriadok, čo sa samozrejme nie vždy darilo a vlastne načo. ale keď to bolo upratané tak to vyzeralo takto 🙂

  2. A ukážeš aj novú cimričku? (Ale len keď tam bude úplne upratanô!)

 2. Skvele, mna by naozaj zaujmala ta postelo-kniznica. Aj my sa stahujeme a take nieco by sa hodilo ako sol

  1. Posteľ je ešte len v alfa verzii, aj keď je stabilná je ťažká a knihy tam nedržia ako by sme chceli. Ale máme v pláne urobiť beta verziu, ktorá sa posnaží mnohé nedostatky odstrániť. Zatiaľ odporúčame keď ťa tlačí čas, poobzerať sa po nejakých komerčných riešeniach. Ech, my vlastne o nejakých vieme (len nevieme či sa dovážajú na slovensko). Napíšeme čoskoro.

 3. ha, ja som to opat zas nasla neskoro…sak to je masaker!i ja chcem taku postel! lebo moju podopiera barricove ocean more, hrady hnevu a city. tie knihy sa tam asi znicia :/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*