Krajšia prístavba od mA-style architects

mA-style architects // koya no sumika

Ak máte deti s deťmi na krku, ale nemáte viacgeneračný dom a zvýšilo sa vám miesta na pozemku je tu možnosť prístavby. Buď prísavky, ktorú nie je ani poznať (ak sa hanbíte čo o vás na dedine povedia), alebo samostatného domu, ktorý je napojený na pôvodný dom. V tom prípade môžete povoliť uzdu fantázii (mysleli sme to obrazne) a napraviť neblahý výzor rodičovského domu, domom krajším a jednoduchším ako v tomto prípade.

Jednoduchá ale výrazná drevená konštrukcia poskytuje všetko čo mladá dvojica potrebuje – strechu nad hlavou, možno dočasný azyl. Do kúpelne musíte na skok k rodičom (čakanie na záchod utužuje rodinné vzťahy). Do spálne o poschodie vyššie. Na výhľad si postačí sadnúť do stredu domu.

// If you have kids with kids to take care of, but don’t have huge house, only some space left on your lawn, you can build separate home. Annex building that no one will recognize (if you are too shy what they will be talking about you in village) or separate house, that is connected to the main house. In this case you can free you fantasy (don’t take it literately) and fix your previous uglier attempt, with house that is nicer and simpler as in this case. Simple wooden construction is offering to young couple what they need / shelter, maybe temporary assylum. To the bathroom you have to go to main house (waiting for toilet will certainly improve family relationship). To the bedroom upstairs, and for the view you can sit in middle.

Total
12
Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*