Bitbanger Labs // Pixelstick (Kickstarter 360$+)

Iste mnohí poznáte lightpainting a pobehovanie pred fotoaparátom so svetlom v ruke a uzávierkou nastavenou na dlhšiu expozíciu ste si už vyskúšali. Internet je hlboká studnica nápadov a tak bolo možné nájsť mnoho trikov ako no to lepšie a prepracovanejšie.

Ale Pixelstick je už úplne iný level. 200 farebných lediek v rade, ktoré je možné programovať dokáže, hm, všetko. (tvorcovia vytvorili aj masku na uvedomienie si lucidných snov Remee) Môžete vytvárať skutočné svetelné graffity na stene, mohutné gifká, kľudne aj krátke filmy. Teraz je už skutočne limitom iba kreativita (a stav účtu). Funding končí za 9 dní.

// Surely, lot of you know lightpainting and tried running in front of camera with light in your hand and longer exposure set. Internet is a never ending source of ideas, with a lot of new tricks how to do this job better and more complex. But Pixelstick is whole new level. 200 programable color LEDs in line can make basically everything. (from the creators of lucid dreaming mask Remee). You can create real light graffity on wall, massive gifs, and short movies as well. Now the limit is only your creativity (and bank account)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*