vytvoríme vám viac životného priestoru

Radi by sme s vami pracovali na vytvorení príjemného domova. Skĺbením ducha vášho priestoru s funkčným a inovatívnym nábytkom, dosiahneme útulnú atmosféru a praktickosť, ktorá môže byť lepšia ako u veľkých priestorov. Naše návrhy vydržia test času a budú vyzerať skvele aj po mnohých rokoch.

Vytvárame riešenia na mieru, ktoré vám ušetria miesto, vyrozprávajú si to s vašou peňaženkou a susedom zdvihnú obočie. Samé dobré nápady.

pochopíme vaše potreby

Pred začatím navrhovania sa stretneme v priestore, ktorý chcete prerábať. Priestor si odfotíme. Ak bude potrebné zamerať pôdorys, učiníme tak, aby sme mohli vytvoriť čo najpresnejší 3D modelu.

A budeme sa rozprávať a počúvať vás. O tom čo budete potrebovať, čo sa vám páči, o farbách, o živote. Trochu sa spoznáme. Chceme vám navrhnúť najlepšie možné riešenie, preto potrebujeme pochopiť vaše predstavy, očakávania. Na konci schôdzky podpíšeme zmluvu o dielo a zapracujeme do nej všetky vaše požiadavky.

  • zameranie
  • odfotenie
  • rozhovor
  • podpis zmluvy

navrhovanie nového domova

Navrhovanie trvá 4-8 týždňov. Spravidla sa do okamžitého kreslenia nedá vrhnúť. Je potrebné spracovať všetky podklady a zosúladiť ich s Vašimi požiadavkami a možnosťami (priestorovými, technickými, finančnými). V tejto fáze je to hlavne o hlave, pere s papierom.

Až uzrie koncept, je možné sadnúť za počítač a pustiť sa do navrhovania. Vytvoríme model izby s 3D vizualizáciami (2 kusy) a novým pôdorysom, ktorý vám ukážeme osobne pri ďalšom stretnutí.

V tomto kroku môžete vysloviť vaše požiadavky na úpravu návrhu. Jedno kolo revízii je v cene každého návrhu. Po odsúhlasení návrhu sa môžete rozhodnúť či budete chcieť tento konkrétny návrh aj realizovať.

  • 4-8 týždňov
  • 2+2ks 3D vizualizácii

realizačný projekt návrhu

Pokiaľ si budete želať vytvoriť k návrhu aj technickú dokumentáciu po schválení návrhu vám dodáme všetky potrebné dokumenty.
Dodáme zoznam všetkého vybavenia – osvetlenia, farieb, dekorácii v prehľadných tabuľkách s rozpočtom a odkazmi na obchody. Priložíme výkresy nábytku na mieru. Dokumentáciu stavebných úprav (potrebné pre stavebné povolenie). Zakreslíme vedenie elektriny, vody, kanalizácie, plynu.

  • 2-4 týždne
  • kompletná technická dokumentácia
  • zoznam navrhovaného vybavenia

realizácia a autorský dozor

Ak by ste sa rozhodli pre čo najbolestnejšiu rekonštrukciu obstaráme všetky práce potrebné na kompletizáciu interiéru, nakúpime za vás všetky potrebné súčasti interiéru a vykonávame autorský dozor nad subdodávateľmi.

Ušetríte si tak drahocenný čas a nebudete si musieť zaťažovať hlavu s problémami, ktorá vznikajú pri každej prestavbe.

Návrh

4-8 týždňov

320€ // izba

Realizačný projekt

2-4 týždne

150€ // izba

Iné

autorský dozor,

nákup s klientom

20€ // hod.

Doprava

0.2€ // km