Odrež sedák, zachrániš chrbt

Woojin Chung – Sailing to the Mars // Half Chair

Problém so stoličkami je takýto, vaše pozadie na nich spočíva príliš dlho. Minimum dizajnov je na to pripravených. V podstate sú všetky už niekoľko storočí vytvárané na takéto divadlo – ráno prídete k stolu, sadnete si na stoličku, najete sa a idete makať na panskom.

V dnešnom svete sa divadlo trochu pozmenilo – ráno prídete k stolu, sadnete si na stoličku a idete spať. Svet a život sa presunul do malej svietiacej krabičky položenej na stole a stoličky sa nezmenili, len sa tvária že sú freš, kúl a softisoft.

Sedenie by ste si mali uvedomiť a praktikovať ho v minimálnej miere. Nie preto, lebo je nezdravé bububu, ale preto lebo keď človek sedí tak sa “zabudne” a v ten moment je bububu namieste.

A tak jedným z riešení ako vám znepríjemniť sedenie a prinútiť vás vystrieť, je odrezať vám s pod riti polovicu stoličky. Budete sa musieť vystierať, vrtieť, z času na čas postaviť a zanadávať čo je len a len dobré. Až na tie nadávky. Pretože je to ako nadávať na žltú papriku, že ma priveľa vitamínu C.

Total
9
Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*