tototu by tototu // Izba no.1

tak. Presťahovali sme sa. Vytvorili sme osobný rekord a zbalili sme si všetky sakipaki za 2h45m. To zahŕňalo aj rozmontovanie postele a rozmotanie skrytého káblového chaosu. A ako sme si do predsavzatí zaniesli nafotenie izby a jej zverejnenie, tak tu to máte. Všetko čo na videu uvidíte je diy, dočista, dočista.

V blízkom období popíšeme bližšie čo to za posteľ (sklápa sa a má knižnicu ci jeho), stôl (a predsa sa točí) a stolík (zrekonšturovaný TON) ste mohli vidieť.

Vo videu ešte účinkovala skriňa z produkcie nášho dobrého tatka, ktorej sme akurát novú fasádu dali, škaredá pomaľovaná kancelárska stolička, vypimpovaná klietka s externým domčekom našich nedávno zosnulých potk, diy ring flash difuzér, post-it invader a izolepa na podlahe a dverách.

Toľko sme tam toho porobili, že ako najrozumnejšie riešenie nám prišlo presťahovať sa do lepšieho. Lepšie znamená takmer squat s takmer neobmedzenou možnosťou rekonštrukcie. Ale to bude na inú sériu článkov, už čoskoro vo vašich notebookových stánkoch.