Gumička do steny

NL Architects / Strap

NL Architects, ktorý sa zameriavajú hlavne na architektúru, prišli s týmto gumičkovým nápadom. Navrtáte do steny úchyty a na tie upnete tieto naťahovátka. Cena je ale riadne overpriced, za meter dáte 13,50 eur (a to ešte do tej steny musíte vrtať, alebo ďobať)

– čo tak namiesto opomenutých wall fixtures, ktoré sú v cene zaliať neodýmiové magnety a predávať k tomu peknú magnetickú tapetu? a keby sa do vlastného odlievania pustili čínania, tak by cena aj pod to euro klesla.

addendum: keď si dáte vyhľadať napríklad na ebay “magnetic silicone …” tak dostanete množstvo ponúk na všelijaké vecičky, ktorých podstata je neodýmiový magnet zaliatý v gumenom silikóne – krúžky na zväčšenie penisu, náprstníky nohové na chudnutie, zázračné lekárske náramky na rýchlejšie hojenie. Tzn., niekto to vie vyrobiť, len ako by to povedal náš pán prezident, robí *ujoviny.

addendum 2. moniku kordulovú napadlo pri navrhovaní izby podobný nápad. do skrine navŕtate dierky, prevlečiete cez nich gumičku a máte obdobný vešiak.

Total
5
Shares

4 comments

  1. súhlasím, len hádam to nemysleli ako obuvník. Používané topánky + pekná biela stena… Ale napríklad ako výklad na nové tituly do kníkupectva je to super!

  2. Podobný princip jsem použila u jedné klientky na dveřích šatní skříně v dětském pokoji, jen dirky, tlustá klobouková gumička a dál už je to na fantazii dětí. Akorát tu vysokohorskou přirážku za nápad jsem si tam neúčtovala… :o)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*