Marcový 12+ todo list

Povedali sme si, že takých 12+ predsavzatí by sme si mohli dávať začiatkom každého mesiaca. Novoročným predsavzatiam trvá príliš dlho ich evaluácia a situácia v ktorej boli zapísané sa častokrát mení až sa časť z nich stáva neaktuálnou. Tak teda prvý mesačný verejný 12+ todo list (zhodnotíme na konci mesiaca).

1. Máme v izbe veľmô starú skriňu, síce pekná ale nekompletná, nahlodaná zubom času a mi sa jej potrebujeme zbaviť. Skúšame ju predať, keď nepôjde podobrotky, tak ju vyštveme za odvoz.

2. Za ňou boli kedysi dvere, zamurovali ich a hochštaplersky na drevený rám capli maltu, ktorá sa samozrejme navlhčením dreva zdvihla a popraskala, takže sme ju zhodili dole. Teraz tento rám znovu pekne ohraničíme a ponecháme ho obnažený.

3. Domaľujeme izbu no.2. Máme zatiaľ len takú polovicu, lebo tu bol taký bordel, že nešlo celú vymaľovať. Úspešne sme povyhadzovali mnoho vecí, môže sa pokračovať.

4. Nafotíme a ukážeme vám hotovú skriňu v izbe a police s magnetickými “šuflíkmi”.

5. V predsieni nám prekypujú topánky vo veľmi malom priestore s tromi dverami, ktoré sa do neho zasahujú. Po zazrení jedného dizajnu (zverejníme) nás napadlo systémovo podobné ale krajšie a nízkonákladovejšie riešenie. Vyrobíme a uvidíme či to riešenie bude aj rovnako fungovať.

6. Namaľovať predsieň. Aj keď zatiaľ nemáme šajnu ako.

7. Tú mini miestnosť prekypujúcu bordelom celú vyhádžeme a premeníme na špajzu.

8. A budeme vyhadzovať všetko ostatné čo nám príde pod ruku (sťažujú sa že pivnicu sme zapratali bordelom, všetko vyhádžeme)

9. Konečne by sme mohli nafotiť náš repasovaný bicykel (zo škaredého horského pekný singel).

10. Nafotíme repasovaný TON stolík a takisto zverejníme.

11. Nedeliteľný bod 11, bude pokračovať ďalším nedeliteľným číslom 17. Sedemnásteho marca, budeme v košickej Tabačke viesť workshop a vyrábať zo starého haraburdia nové veci. Radi by sme pre nich vyrobili niečo užitočné a keby to bolo aj pekné, o to lepšie.

12. Vyrobíme niečo o čom ešte nevieme, že to vyrobíme, len vieme že to vyrobíme.

12 + x = 13. A na konci mesiaca si to pekne krásne zosumarizujeme. Trinásť, Russellov čajník pri nás.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*