Sklápacia posteľ, ktorá pod sebou ukrýva tabuľu

tototu by tototu // posteľ no.2

Tak. Posteľ no. 2 máme hotovú. Na posteli no.1 sme spali v izbe no.1, keďže sme izbu vymenili za číslo dva aj posteľ bolo treba novú. Izbu teraz okupujú dve veľké postele a napriek tomu zaberajú miesta ako jedno jednolôžko. A k tomu nám pribudla aj veľká čierna tabuľa. A jazdiť si s ňou môžeme kde chceme, lebo je na kolieskach. A namiesto nôh má na jednej strane nočné stolíky, čím sme zabili dve muchy jednou presne dvakrát meranou a raz strelenou ranou. A o niečo ľahšie sa vďaka pružinám dvíha. Takto.

Lepšia je a hotovo. Čo neznamená že je ideál, kdeže. K ideálu má ďaleko. Ale aj ten bude. Čísel na verzie nám číselná rada poskytuje toľko že ich ani nevyužijeme. A už aj presnejšie vieme čo chceme, takže dúfame že ani na dvojciferné číslo nedôjde.

Total
9
Shares

4 comments

  1. Ach ne, to je geniální.. přesně nad sklápěcí postelí jsem uvažoval poslední 3 měsíce, spojit ji s tabulí je ale opravdu inovativní. Můj plán byl použít něco jako japonský futon, DIY postelový rám by se pak složil na půlku (nešlo by o double bed) a vznikla by pohovka 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*