Byt no.(tri, dva)1 – štart

tototu by tototu // Byt no.1

Koncom roka sme sa presťahovali. No času na začatie veľkého upratovania sme získali až nedávno, ale pekne poporiadku.

Opustili sme svoju izbu no.1, lebo sme tam už veru nemohli vydržať a ani vyrobiť do izby nám nič nebolo treba. Tu sa nám naskytla možnosť presťahovať sa do takmer squatu, časy kedy to bolo z rozprávania squatom už boli našťastie preč, ale stále ako môžete vidieť tu ostalo z tej atmosféry (žiaden home staging neprebehol, po nasťahovaní sme sa snažili trochu vybaliť ale vzhľadom na nedostatok úložných priestorov to nešlo).

Byt je to skrz naskrz starý a plný starého nepraktického (i keď miestami pekného) nábytku a tak musí ísť preč. Zadarilo sa, že majiteľom bytu je dedko spolubývajúceho Ertfalla a tak s vyhadzovaním a všelijakými prerábkami by nemal byť žiaden problém.

Chystáme sa tak na kompletné vyhodenie nábytku z izby, kuchyne, znovuobnovenia špajze a poľudštenia kúpelne. Jedinú stopku máme pri záchode – trololo umenie musí ostať.

Konkrétne kroky budeme dokumentovať a priebežne o nich písať. Ako prvé začíname izbou, aby sa bolo kde vybaliť. A keďže sme už trochu začali, rovno povieme, že sa tešíme ako to tu bude vyzerať.

Total
3
Shares

6 comments

    1. vaňu je pekná, akurát je z nej odlomené, smaltovaný povrch je odrený a voda v nej rýchlo vychladne. a vonkajšok je natrený nejakou farbou na stenu, tak to premaľujem s čiernou matnou, aby bola ešte viac mega

  1. To by sa mohlo dat zrobit dako. Epoxidom doliat tu vylomeninu. Vnutro nanovo nasmaltovat. A a ked to po(d)malujes ta to bude ne ze mega, ale giga….

    1. ja by som to popravde ani nesmaltoval, tým ako je to odreté to získava ehm, charakter. ale ten nápad s epoxidom ma popravde nenapadol, si namiešam nejaký pekný odtieň a skúsim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*